PREDAJ, 3 izbový mezonet s terasou v cente, Stupava

PREDAJ, 3 izbový mezonet s terasou v cente, Stupava
Novinka
149.800
Počet izieb: 3
Počet kúpeľní: 2
Obytná plocha: 89,91 m²
Terasa: 9,60 m²
18/08/2017

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3 izbového štýlovo riešeného mezonetu s perfektným výhľadom v centre Stupavy. Byt vzniká nadstavbou a kompletnou rekonštrukciou staršieho tehlového domu na Budovateľskej ul. v Stupave. Perfektná lokalita v centre Stupavy s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Mezonetový byt A je 2 podlažný (poschodie + podkrovie) s celkovou výmerou 89,91 m2 + terasa s výmerou 9,60 m2. K bytu patrí pivničná kobka na 1PP bytového domu.

Na 1. podlaží bytu sa nachádza obývacia izba s jedálňou, kuchynský kút s komorou, vstupná chodba, samostatné WC a kúpeľňa.
Na 2. podlaží bytu sa nachádzajú 2 izby, kúpeľňa a priestranná terasa s výmerou 9,6 m2.

Byt sa nachádza na 4NP a 5NP v tehlovom dome bez výťahu. Len 2 byty na poschodí. Byt B – predaný.

Štandard vyhotovenia: HOLOBYT – sadrové omietky (kúpeľňa a technická miestnosť vápenno-cementová omietka) s bielou maľovkou, anhydridový poter, zateplenie – minerálna vlna 12 cm, drevený krov, krytina pálená škridla Tondach, striekaná izolácia, sadrokartónový podhľad (2.p.), okná plastové 6-komorové s troj-sklom, bezpečnostné vchodové dvere, na terase betónová dlažba na terčíkoch, rozvody vody, elektriny (zásuvky, vypínače), kúrenia (teplovodné podlahové kúrenie), plynový kotol so zásobníkom.

AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí.

Máte záujem ? Kontaktujte nás !

Vaše meno

Vaša správa

Please leave this field empty.

© 2017 - AES GROUP - Realitná kancelária - REALITY STUPAVA - 0948 484 235