Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Cena: 329 900 €
Obec/Mesto: Stupava
Typ: Predaj
Status: aktívne
Vlastníctvo: osobné
Stav: novostavba
Celková plocha: 135 m2
Úžitková plocha: 135 m2
Zastavaná plocha: 59 m2
Počet kúpeľní: 2
Zariadenie: zariadený

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 5 izbového bytu v radovej zástavbe šiestich bytov v top štandarde v stabilizovanom v príjemnom tichom prostredí na ul. Pod kopcami  Stupave.

VÝMERA BYTU:

Byt má výmeru 135 m2 a je trojpodlažný.

DISPOZÍCIA:

1NP: závetrie, zádverie, WC s umývadlom,  schodisko, obývacia izba s kuchynským kútom a jedáleň. Z obývacej izby je prístup  do záhradky s výmerou cca. 78 m2.

2NP: chodba, schodisko, 3 priestranné spálne a kúpeľňa s WC.

3NP: schodisko, chodba, spálňa, priestranný šatník cez ktorý je vstup do kúpeľne s WC vybavenej vaňou a sprchovacím kútom. Zo spálne je prístupná terasa o výmere 6 m2

ŠTANDRAD VYHOTOVENIA:

Po ukončení výstavby boli realizované dokončovacie práce do vyhotovenia „štandard“. Pri dokončovaní  štandardu boli použité kvalitné materiáli odzrkadľujúce najnovšie trendy moderného bývania. Prepojenie retro prvkov s modernou architektúrou vytvárajú luxusné a príjemné prepojenie priestoru s plnohodnotným využitia obytnej plochy. (viď. https://my.matterport.com/show/?m=U8mFQFrDMaN).

TECHNICKÉ ZÁZEMIE:

O kúrenie (podlahové v celom byte) a ohrev teplej vody sa stará plynový kondenzačný kotol so zásobníkom (120l) umiestený vo WC na 1NP bytu.

ZÁHRADA:

Záhradka z juho - východnou orientáciou o výmere 78 m2 je prístupná z obývačky. Na záhradke sa nachádza priestranná terasa. Zelená plocha záhrady riešená formou parkovej úpravy. Na odkladanie  vecí slúžiacich nie len na údržbu okolo domu slúži záhradný domček umiestnený v rohu záhrady.

PARKOVANIE:

Parkovanie pre dve autá riešené formou spevnenej plochy (zatrávňovanie dlaždice) pred bytom.

POZEMOK:

Výmera pozemku je 159 + 26 m2 parkovacie státia. Zastavaná plocha bytom je 59 m2. Pozemok pred bytom tvorí plochu 22 m2 a záhrada má výmeru 78 m2.

VEK DOMU:

Dom bol kolaudovaný v novembri 2019 (trojročná novostavba).

ŠTANDARD VYHOTOVENIA DOMU:
Výstavba sa realizovala z tradičných materiálov.
Materiály: pálená tehla, zateplenie polystyrénom 15 cm, plastové okná s trojsklom, strecha –plechová krytina, vápeno - cementové omietky, podlahové kúrenie v celom dome, vlastný plynový kotol so zásobníkom.

VÝHODY:

  • stabilizované územie
  • vlastné parkovanie
  • novostavba v top štandarde
  • záhradka
  • nadštandardná výmera

3D OBHLIADKA:

https://my.matterport.com/show/?m=U8mFQFrDMaN

CENA 329.900 €

V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na 0911 112 011.

AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí.
www.reality-stupava.

Pozrieť na mape

Podobné nehnuteľnosti