Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Cena: 459 990 €
Obec/Mesto: Stupava
Typ: Predaj
Status: aktívne
Stav: čiastočne prerobený
Celková plocha: 210 m2
Úžitková plocha: 210 m2
Plocha pozemku: 121 m2
Zastavaná plocha: 106 m2
Klimatizácia: áno

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v stabilizovanom území v príjemnom tichom prostredí medzi rodinnými domami na Pažitnej ul. v Stupave.

VÝMERA DOMU:

Dom má výmeru podlahovej plochy cca 210 m2 rozdelenej do troch podlaží (pivnica, prízemie a podkrovie).

DISPOZÍCIA:

Prízemie: závetrie, zádverie, chodba, WC, schodisko, samostatná kuchyňa, komora, obývačka. Z kuchyňa a obývačky je prístupná prestrešená terasa o výmere cca 7 m2. Z chodby je schodisko vedúce do pivnice.

Podkrovie: schodisko, chodba, 4x spálňa, kúpeľňa s WC, schodisko na povalu.

Pivnica: 3x miestnosť, kotolňa, komora, komora.

ŠTANDRAD VYBAVENIA DOMU:

Dom sa nachádza vo výbornej kondícii v udržiavanom stave. V priebehu jeho existencie boli vykonávané rekonštrukčné a renovačné práce čo je aj odzrkadlené na jeho štandarde vybavenia (viď 3d https://my.matterport.com/show/?m=GW98S5tYucS). Množstvo odkladacieho priestoru ponúka priestranná pivnica s tromi miestnosťami a kotolňou. Ďalšie odkladanie na sezóne vybavenie ponúka pochôdzka povala. O pohodu v letných mesiacoch sa stará klimatizácia umiestnená v obývačke domu. V jesenných a zimných mesiacoch si naopak  môžete spríjemniť večeri krbovými kachľami taktiež umiestnenými v obývačke domu.

STAVBY NA POZEMKU:

Letná kuchynka: na pozemku sa nachádza letná kuchynka. Jedná sa o jednoizbovú jednotku o výmere podlahovej plochy cca 30 m2 dispozične rozdelenú na vstup chodbu kúpeľňu s WC a jednu miestnosť vybavenú kuchynskou linkou so spotrebičmi a zariadením.

Altánok: za letnou kuchynkou sa nachádza altánok o výmere cca 28 m2 tvorený drevenou konštrukciou s pultovou strechou.

Garáž – dielňa: na pozemku sa ďalej nachádza budova o výmere 53 m2 podlahovej plochy slúžiaca ako garáž + hoby miestnosť. Vybavená manuálnou plechovou bránou s pochôdznou povalou využívanou na ďalšie odkladanie.

POZEMOK:

Výmera pozemku je 1021 m2 z toho zastavaná plocha domom je 106 m2, zastavaná plocha letnou kuchynkou tvorí 32 m2, a zastavaná plocha garážou je 65 m2. Pozemok je rovinatý obdĺžnikového tvaru o rozmeroch 18 m x 58 m.

ZÁHRADA:

Záhrada za domom je rozdelená na dve časti. Predná časť riešená ako okrasná záhrada s parkovou úpravou slúžiaca na relax a oddych. Zadná časť záhrady slúži ako úžitková na pestovanie vlastnej biozeleniny.

Zavlažovanie záhrady riešené vlastnou studňou umiestnenou v suteréne domu.  

PARKOVANIE:

Parkovanie pre dve autá priamo na pozemku pred domom riešené formou spevnenej plochy (zámková dlažba). Ďalšia možnosť parkovania v garáži prípadne za bránou po vstupe na pozemok.

VEK DOMU:

Rodinný dom postavený z klasických materiálov v prvej polovici deväťdesiatych rokov. Kolaudovaný v prvom polroku 1994. 

VÝHODY:

  • stabilizované územie v obklopení rodinných domov
  • tichá lokalita
  • klimatizácia
  • krb
  • priestranný pozemok
  • studňa
  • letná kuchynka
  • garáž s dielňou

3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=GW98S5tYucS

CENA 459.990 €

V prípade záujmu o bližšie informácie prípadne o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na 0911 112 011.

AES GROUP – realitná kancelária. Špičkový servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností v Stupave a okolí. www.reality-stupava.

Pozrieť na mape

Podobné nehnuteľnosti