Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Predaj a prenájom nehnuteľností

Starostlivosť o Vašu nehnuteľnosť berieme naozaj vážne. Od prvotnej konzultácie, cez prípravu nehnuteľnosti na predaj až po jej odovzdanie sme stále pri Vás. Zodpovedne a kvalifikovane Vás prevedieme celým realitným obchodom, tak aby sme chránili Vaše záujmy v najvyššej možnej miere.

Chcem predať/prenajať

Asistencia pri kúpe nehnuteľnosti

Agent kupujúceho – radi Vás prevedieme celým procesom kúpy nehnuteľnosti. Od vytipovania vhodných nehnuteľností na základe Vašich požiadaviek, cez výber tej najvhodnejšej, asistencie pri zabezpečení jej  financovania, preverenia právneho stavu, zabezpečenie kúpnej zmluvy až po prevzatie Vášho nového bývania a prehlásenia energií.

Chcem kúpiť/prenajať si

Ohodnotenie nehnuteľnosti

Zvažujete predaj nehnuteľnosti a chcete vedieť aké sú Vaše možnosti? Radi Vám so správnym nastavením ceny bezplatne poradíme. Neváhajte sa na nás obrátiť, aj v prípade, ak potrebujete určiť cenu nehnuteľnosti na účely dedičského konania a oceňovaná nehnuteľnosť sa nachádza v našom regióne.

Finančné služby

Pri zabezpečení financovania bývania pre našich klientov spolupracujeme so spoločnosťou Global Finance, a.s. Naším klientom sa prednostne venuje p. Michal Šturcel, 0917 801 483, michal.sturcel@gfinance.sk a všetky služby sú pre našich klientom bezplatné.


Doplnkové služby

Home staging

Žijeme DOBU VIZUÁLNU a stále platí, že fotka predáva. Pred každým fotením si nehnuteľnosť pripravíme, tak aby sme vyzdvihli jej pozitíva a tak, aby spravila na záujemcov čo najlepší prvý dojem. Vždy však k úprave interiéru ako aj prezentačných materiálov pristupujeme tak, aby  sme nehnuteľnosť ukázali v jej pravom svetle.

3D obhliadky

V našich interaktívnych 3D ohliadkach sa môžete po nehnuteľnosti, ktorá Vás zaujíma prejsť, zmerať si jej rozmery, nasať jej atmosféru a až potom sa rozhodnúť, či ju chcete vidieť aj naživo. Takouto prípravou šetríte svoj čas a ako bonus chránite svoje zdravie.

Marketing

Prezentácii každej nehnuteľnosti sa u nás venujeme hodiny času ešte predtým ako ju umiestnime na trh. Pripravíme špičkové fotky, 3D obhliadku, vecný, prehľadný a zrozumiteľný popis, či pôdorys a inzerujeme ju na relevantných realitných portáloch. Našim cieľom je aby boli naše ponuky neprehliadnuteľné a v tom správnom čase na správnom mieste.